KOH SAMUI (5) & BANGKOK (2) & SINGAPUR (2) TURU VİZESİZ

 • Singapur Hava Yolları
 • 9 Gece 12 Gün
1799 $ 'dan itibaren
Fiyat Teklifi İste
Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Singapur Havayolları ile İstanbul- Singapur – Koh Samui -Bangkok - Singapur- İstanbul ekonomi sınıfı gidiş dönüş uçak bileti
 • Bangkok Havayolları ile Koh Samui – Bangkok ara uçuşu
 • Koh Samui’de seçtiğiniz otelde tipinde 5 gece konaklama
 • Bangkok’da seçtiğiniz otelde 2 gece konaklama
 • Singapur’da seçtiğiniz otelde 2 gece konaklama
 • Seçilen otele göre yemek planı
 • Havalimanı / otel / havalimanı transferleri
 • Konaklama vergileri
ÖNEMLİ BİLGİ

BU TUR İÇİN VİZE GEREKMEMEKTEDİR. T.C. VATANDAŞLARI DÖNÜŞ TARİHİ İTİBARİ İLE 6 AY GEÇERLİ SÜRESİ OLAN PASAPORTLARIYLA GİRİŞ YAPABİLMEKTEDİR. 

Tur Programı

 1. Gün

  ISTANBUL / SINGAPUR

  İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde bilet, pasaport ve check-in işlemlerinden sonra Singapur Havayollarının SQ 391 sefer sayılı uçuşu ile 14.25 de Singapur’a hareket. Uçakta gece yolculuğu.
  Devamını Oku
 2. Gün

  SINGAPUR / KOH SAMUI

  Yaklaşık 10 saat sürecek olan uçuşun ardından, yerel saat ile 05:45’de Singapur’a varış. Burada uçak değiştirerek, 08:10 da Singapur Havayollarının SQ5062 sefer sayılı bağlantı uçağı ile Tayland’ın gözde tatil beldelerinden Koh Samui’ye hareket. Yerel saat ile 09:05’de varış. Pasaport ve bagaj alım işlemlerinin ardından, bizi bekleyen özel aracımız ile, Koh Samui’nin en güzel plajlarından birinde olan otelimize transfer ve yerleşme. Konaklama otelimizde.
  Devamını Oku
 3. Gün

  KOH SAMUI

  Sabah kahvaltısının ardından, dileyen misafirlerimiz için ekstra Samui Adası Turu. Yarım günlük bu ada turunuzda ilk durağınız, Koh Samui Adasının en büyük ve en meşhur caddesi olan Chaweng Beach’in panoramik görüntüsünü izleyebileceğiniz Ladd Koh olacak. Burada verdiğimiz seyir ve fotoğraf molasının ardından; ilginç oluşumları ile dikkat çeken Grand Ma ve Grand Pa doğal kayalıklarını görebilirsiniz. 30 metre yükseklikten akan Na Muang Şelalesi; yerel halk için oldukça önemli olan mumyalanmış Budist Rahibi ve çevreye kuşbakışı bakmanıza da olanak sağlayan, Büyük Buddha heykeli, turunuz esnasında görülecek yerlerdir. Tur bitimi otele dönüş. Konaklama otelimizde.
  Devamını Oku
 4. Gün

  KOH SAMUI

  Sabah kahvaltısının ardından dileyen misafirlerimiz için düzenlenecek ekstra Koh Tao & Koh Nang Yuan Adası Turu. Bu turumuzda; Koh Samui Adası’nın yaklaşık 70 km kuzeyinde bulunan ve dalış cenneti anılan Koh Nang Yuan’a gitmek için otelimizden ayrılıyoruz. Bophut Koyundan hareketle, yaklaşık bir buçuk saat süren deniz yolculuğunun ardından, kum şeridi ile birbirine bağlı 3 adacıktan oluşan Koh Nang Yuan’a varış. Tayland körfezinin en iyi görüş netliğine sahip sularında şnorkel ile dalabilir; rengarenk tropik balıklarla beraber yüzebilir ve onları ellerinizle besleyebilirsiniz. Daha sonraki durağınız öğle yemeğinizi de alacağınız Koh Tao Adası. Koh Tao da, Mango Bay veya hava ve deniz suyunun durumuna bağlı olarak başka bir noktada denize girme ve dinlenme imkanı bulunmaktadır. Tur bitiminde Bophut Limanına dönüş ve otelinize transfer. Konaklama otelinizde
  Devamını Oku
 5. Gün

  KOH SAMUI

  Sabah kahvaltısının ardından dileyen misafirlerimiz için ekstra Samui Dağ Safarisi Turu. Bu turumuz; otelinizden 4x4 Jeeplerle hareketinizle başlıyor. Koh Samui Adasının güney kısmına gidilerek, buradaki Fil Kampına ulaşılıyor. Yeşilliklerle bezeli bu alanda, bu devasa hayvanların günlük yaşantılarını, yıkanan filleri ve hindistancevizi ağaçlarında türlü numaralar yapan maymunları izleme fırsatı bulacaksınız. Ardından; ormanın içine doğru devam eden fil safarisine katılıp; vahşi doğanın emaneti olan timsahları da görme şansını elde edeceksiniz. Turun devamında, dağın tepe noktasına ulaşılarak, muhteşem Tarn Nim Şelalesini de görüp; lokal bir restoranda alınacak öğle yemeğinin ardından turumuzu sonlandırıp; otelimize dönüyoruz. Konaklama otelimizde.
  Devamını Oku
 6. Gün

  KOH SAMUI

  Sabah kahvaltısının ardından dileyen misafirlerimiz için düzenlenecek ekstra Anthong Marine Ulusal Parkı Turu. Koh Samui Adasının 45 km kuzey batısında bulunan ve Tayland’ın ikinci Ulusal Parkı olan Anthong Marine; 250 km2 lik alana yayılmış 40 tane adadan oluşmaktadır. Koh Samui’den sürat teknesi ile yaklaşık 1 saat mesafede bulunan bu parkta; yeşilliklerle bezenmiş adacıklar; kristal mavi göletler, esrarengiz mağaralar ve ilginç kaya oluşumları ile görenleri büyülemektedir. Sabah erken saatte başlayan turunuzun 2 durağı bulunmaktadır; Koh Wua Talap yani “Uyuyan İnek Adası” ve Koh Mae Anne Ada yani “Zümrüt Yeşili Renkli Koy”. Görsel anlamda sizleri sonsuz tatmin edecek bu turumuzda öğle yemeği Koh Wua Talap’da alınacaktır. Tur bitiminde otelinize transfer. Konaklama otelimizde.
  Devamını Oku
 7. Gün

  KOH SAMUI / BANGKOK

  Sabah kahvaltısından sonra havalimanına transfer. Bangkok Havayollarının PG122 sefer sayılı uçuşu ile 09:25’de Bangkok’a hareket. 10:40’da varış. Pasaport, gümrük ve bagaj alım işlemlerinin ardından, özel aracımız ile alanda karşılanma ve otelinize transfer. Dileyen misafirlerimiz, ekstra olarak düzenlenecek olan yarım günlük Bangkok Şehir Turuna katılabilirler. Bu turumuzda, sırasıyla, Altın Budha Tapınağı, Po Tapınağı, Wat Benchamabepit Tapınağı, Parlamento Binası ve Çin Mahallesi görülecektir. Tur bitiminde otelinize transfer ve yerleşme. Geceleme otelimizde.
  Devamını Oku
 8. Gün

  BANGKOK

  Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Dinlenme ve alışveriş imkanı. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan ve Bangkok’un sembolü haline gelen Yüzen Çarşı ve Kanallar Turuna katılabilirler. Bangkok’un 130 kilometre kadar uzağında bulunan nehrin üzerine kurulan yüzen şehirde; dükkanların yerini tekneler almış durumda. Burada alışveriş ve fotoğraf çekiminin ardından Kanal Turunu yapmak üzere ilerliyoruz. Kanal Turunda, Bangkok’un yeni çehresini seyrettiğiniz gibi, eski ve otantik yapılarına da şahitlik edeceksiniz. Tur bitimi otele dönüş. Geceleme otelinizde.
  Devamını Oku
 9. Gün

  BANGKOK / SINGAPUR

  Sabah kahvaltısından sonra havalimanına transfer. Singapur Havayolları’nın SQ973 sefer sayılı uçuşu ile 09:45’de Singapur’a hareket. Yerel saat ile 13:15’de Singapur’a varış. Pasaport, gümrük ve bagaj alım işlemlerinin ardından, özel aracımız ile alanda karşılanma ve otelinize transfer. Dileyen misafirlerimiz için ekstra olarak düzenlenecek olan yarım günlük Singapur Şehir Turu. Bu turumuzda, sırasıyla, Parlamento Binası, Padang, Çin Mahallesi ve botanik bahçeleri görülüyor. Orkideleriyle ünlü Singapur’daki botanik bahçe ziyaretimizin ardından otele dönüş. Geceleme otelimizde.
  Devamını Oku
 10. Gün

  SINGAPUR

  Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Dinlenme ve alışveriş imkanı. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Sentosa Adası turuna katılabilirler. Singapur’un güneyinde bulunan, tropikal bitki örtüsüne sahip bu tatil adasına, kara yoluyla olduğu gibi, 55 metre yükseklikte bulunan teleferik ile de gitmek mümkündür. Adadaki çeşitli müzeleri gezebilir, devasa akvaryumdaki köpekbalıkları ve türlü tropikal balığı gözlemleyebilir, ya da Universal Studiolarında vaktinizi eğlenerek geçirebilirsiniz. Akşam saatlerinde otelinize dönüş. Geceleme otelinizde.
  Devamını Oku
 11. Gün

  SINGAPUR

  Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Dinlenme ve alışveriş imkanı. Clark Quay de yemek yiyebilir ya da Orchard Road’un muhteşem atmosferinde dilediğiniz gibi gezinebilirsiniz. Akşam saatlerinde bagajlarımızı teslim aldıktan sonra;cdönüş yolculuğu için havalimanına transfer
  Devamını Oku
 12. Gün

  SINGAPUR / İSTANBUL

  Singapur Havayolları’nın SQ 392 bağlantı seferi ile saat 01:50’de İstanbul’a hareket. Uçakta gece yolculuğu. Yaklaşık 10 saat sürecek olan uçuşun ardından, yerel saat ile 08:25’de İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.
  Devamını Oku
  Daha Fazla Gün GörüntüleDaha Az Gün Görüntüle
  Uzak Doğu image description

  SİNGAPUR

  Asya’nın ezber bozan ülkesi Singapur, kendine özgü atmosferi ile dikkatleri üzerine çekiyor. Farklı mimarisinin yanı sıra doğal güzellikleri de düşünüldüğünde, dünyanın mutlaka görülmesi gereken yerlerinden biri olan bu şehir devleti, rengarenk Asya kültürü ile ziyaretçilerini kendine hayran bırakmayı başarıyor. Tropikal iklime sahip olan Singapur’u yılın her döneminde ziyaret edebilirsiniz. Burada geçirdiğiniz günler boyunca Sentosa Adası’ndaki eğlence parklarında tatilinize renk katabilir, Ulusal Orkide Bahçesi’nde doğayla buluşabilirsiniz.

  Devamını Oku
  Uzak Doğu image description

  KOH SAMUİ

  Koh Samui Adası, Tayland Körfezi’nin güneyinde bulunan 3 adanın en büyük ve en turistik olanı. Butik otellerin ve özellikle de balayı çiftlerinin gözdesi olan bu adada, onlarca plaj bulunuyor. En önemli ve büyük plajı Chaweng Beach.  

  Adanın kuzeyinde bulunan Bophut Bölgesi ise lüks tesislerle çevrili. Yılın 12 ayında da görülebilecek olan Koh Samui'nin en iyi dönemi ise mayıs ile kasım arası.

  Devamını Oku
  Uzak Doğu image description

  BANGKOK

  Tayland'ın en büyük şehri ve başkenti olan Bangkok, Güneydoğu Asya'nın en hızlı gelişen ve en dinamik şehirlerinin başında geliyor. Aynı zamanda "dünyanın en sıcak metropolü" olarak da tanımlanan Bangkok; 12 ay boyunca ziyaretçilerin akınına uğruyor.

   Uzak Doğu kültürünün ihtişamını her detayında yansıtan göz alıcı tapınaklar, egzotik Thai lezzetleri, birbirinden ilginç müzeler ve tarihi yapılarıyla Bangkok tam bir kültür şehri. Göğe uzanan gökdelenlerin yanı sıra hareketli gece hayatıyla modern bir metropol imajı çizen Bangkok, Uzak Doğu seyyahlarının olmazsa olmaz duraklarından biri.

  Devamını Oku

  Fiyata Dahil Olan Hizmetler

  • Singapur Havayolları ile İstanbul- Singapur – Koh Samui -Bangkok - Singapur- İstanbul ekonomi sınıfı gidiş dönüş uçak bileti
  • Bangkok Havayolları ile Koh Samui – Bangkok ara uçuşu
  • Koh Samui’de seçtiğiniz otelde tipinde 5 gece konaklama
  • Bangkok’da seçtiğiniz otelde 2 gece konaklama
  • Singapur’da seçtiğiniz otelde 2 gece konaklama
  • Seçilen otele göre yemek planı
  • Havalimanı / otel / havalimanı transferleri
  • Konaklama vergileri

  Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

  • Yurt Dışına Çıkış Harcı 50TL
  • Kişisel harcamalar, bahşişler ve ekstra Turlar

  Önemli Notlar

  • Singapur Havayolları istediği zaman uçuş saatlerinde değişiklik yapabilir.
  • Fiyatlandırma en düşük sınıf baz alınarak yapılmıştır. Gidilecek tarih seçildiğinde, uçuş sınıfından doğabilecek değişiklik fiyatlara yansıtılacaktır.
  • Çocuk indirimleri, çocukların anne baba ile aynı oda da kalması halinde geçerlidir
  • Programda belirtilen ekstra turların saatleri ve günü değişebilir
  • Programda belirtilen saatler tarifeli seferlerdir ve hava yolundan alınmıştır. Olası değişikliklerden veya rötarlardan acentemiz sorumlu değildir.
  • Herhangi bir nedenle yolcunun uçağı kaçırmasından dolayı olabilecek sorunlarda sorumluluk yolcuya aittir.
  • Otellerin Check-in saati 14:00 ve Check-Out saati 12:00 dir.

  BENZER TURLAR

  VİZESİZ BALİ (5) & SİNGAPUR (2) TURU

  BALİ (5) & SİNGAPUR (2) TURU

  • Singapur Hava Yolları
  • 7 Gece 10 Gün
  • Şehir
  • Aile
  • Doğa
  • Deniz
  • Kültür
  • Balayı
  VİZESİZ KOH SAMUI (3) & PHUKET (3) & SINGAPUR (1) TURU

  KOH SAMUI (3) & PHUKET (3) & SINGAPUR (1) TURU

  • Singapur Hava Yolları
  • 7 Gece 10 Gün
  • Şehir
  • Aile
  • Doğa
  • Deniz
  • Kültür
  • Balayı
  VİZESİZ KOH SAMUI (3) & PHUKET (4) TURU

  KOH SAMUI (3) & PHUKET (4) TURU

  • Singapur Hava Yolları
  • 7 Gece 10 Gün
  • Doğa
  • Deniz
  • Kültür
  • Balayı
  Tatilini Planla Geri Dön
  GÖNDER